Facebook

Solárium

SoláriumSOLÁRIUM-LUMINA 36C-SLI

 

Trubice: 36tělových trubic, 20X-160W-Horní, 16X-100W-Spodní
obličej: 3X-400W z toho jedna výbojka kolagenová.
Kolagenové světlo:
stimuluje tvorbu kolagenu a tím zpomaluje stárnutí pokožky
vyrovnává pigmentaci
napomáhá léčit akné,ekzémy a jinak poškozenou pokožku
redukuje vrásky a vyhlazuje pokožku
Ventilátor obličeje i celého těla

 

V SOLÁRIU JSOU TRUBICE DLE EVROPSKÉ NORMY, PRO ŠETRNÉ A DLOUHOTRVAJÍCÍ OPÁLENÍ!!!

 

Solárium

Zdravé opalování znamená především pozvolné, postupné opalování. Platí to jak pro opalování na slunci,tak pro opalování v soláriu. Rychlé opálení má krátkou životnost. Mnohem déle vydrží opálení, které získáte postupně. Tím docílíte i přirozené barvy. Zdravotní problémy přináší pouze dlouhodobé nadměrné opalování. Přirozeným zdrojem vitaminu D je slunce. Má také pozitivní vliv na zdraví a psychiku člověka.

 

Prodej solární kosmetiky!

Účinky krémů do solária:
Krémy do solária mají speciální složení na podporu tvorby pigmentu,díky kterému se opálíme rychleji a prodloužíme životnost opálení. Příjemně voní.
Zároven dodají potřebné živiny,aby pokožka zůstala hladká,hydratovaná,vláčná a pružná bez projevů předčasného stárnutí.

 

 

Studie z UK prokazuje:

neexistuje žádná spojitost mezi opalováním v soláriu a zvýšeným rizikem rakoviny kůže!


Tisková zpráva:

Solária způsobují rakovinu kůže – ale je tomu skutečně tak? Je to dost rozšířená domněnka, že používání solária zvyšuje riziko vzniku rakoviny kůže. Teď ale rozsáhlá studie provedená Univerzitou v Leedsu ve Spojeném království ukazuje, že opak je ve skutečnosti pravdou.

Po dlouhá léta se nejrůznější skupiny výzkumníků marně snažily potvrdit spojitost mezi používáním solárií a šířením nebezpečných zhoubných melanomů a média vždy více než ochotně ještě přilévala olej do ohně znepokojení, které toto téma vyvolávalo. Často ovšem zapomínáme, že vystavovat se UV záření je klíčové, pokud si má tělo udržovat adekvátní hladinu vitamínu D, což má následně pozitivní vliv na celý imunitní systém. Studie z UK prokazuje - neexistuje žádná spojitost mezi opalováním v soláriu a zvýšeným rizikem rakoviny kůže

Elitní tým vědců z Univerzity v Leedsu vedený Faye Elliot strávil výzkumem spojitosti mezi UV zářením a zhoubným melanomem několik let. Tento tým provedl studii přibližně s jedním tisícem účastníků ve věku od 16 do 76 let, kterým byl diagnostikován zhoubný melanom. Výsledky pak byly porovnány s výsledky zdravé kontrolní skupiny. Kromě značného množství informací ohledně fototypu pleti a rodinné zátěže byly všem účastníkům studie položeny otázky, kdy poprvé použili solárium, jak často solárium používají a kolik času tráví na slunci.

Studie neprokázala žádnou souvislost mezi používáním solárií a zvýšeným rizikem rakoviny kůže. Přitom je zajímavé, že studie byla provedena v UK, kde má značné množství obyvatel fototyp pleti 1 s odpovídajícím vysokým rizikem vzniku rakoviny kůže.

Ohledně expozice UV záření – ať už ze slunce nebo v soláriu – všechno záleží na množství. „V dnešní soutěživé společnosti, kde lidé tráví více času v kanceláři než venku na čerstvém vzduchu, může mírná expozice slunečnímu záření ze solária pomoci zvýšit úroveň vitamínu D. To je přínosné zejména během měsíců s nedostatečným množstvím přirozeného světla, jinými slovy od září do dubna“, vysvětluje Ad Brand ze společnosti Sunlight Research Forum (SRF, Fórum pro výzkum slunečního záření). Studie z UK prokazuje - neexistuje žádná spojitost mezi opalováním v soláriu a zvýšeným rizikem rakoviny kůže

Fórum pro výzkum slunečního záření je nezisková organizace se sídlem v Nizozemí. Podporuje informovanost veřejnosti a šíří nové lékařské a vědecké informace o vlivech mírné expozice UV záření na člověka.

Zdroj:

International Journal of Cancer (Mezinárodní zpravodaj o rakovině)
Vztah mezi užíváním solária a rizikem melanomu v rozsáhlé kontrolované studii ve Spojeném království
Faye Elliott1, Mariano Suppa1,2, May Chan1, Susan Leake1, Birute Karpavicius1, Sue Haynes1, Jennifer H Barrett1, D Timothy Bishop1 a Julia A Newton-Bishop1
1 Oddělení epidemiologie a biostatistiky, Institut molekulární medicíny v Leedsu, Univerzita v Leedsu, Leeds, UK
2 Katedra dermatologie, Univerzita L’Aquila, L’Aquila, Itálie

© 2012 Aneta Bébrová. Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek
Unikátní designové stránky moonbarks